ایران مترجم

واکنش فوری آمریکا به یک پیشنهاد جدید برای توافق با ایران

ند پرایس گفت: «ما در حال بررسی تغییرات پیشنهادی اتحادیه اروپا در پیش‌نویس تفاهم بازگشت به توافق هسته‌ای هستیم.»
پرچم+آمریکا

اخبار

اقتصادی

سیاسی

 

«ند پرایس» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کرد که این کشور تغییرات پیشنهادی اتحادیه اروپا درمورد روند بازگشت به توافق هسته‌ای را بررسی می‌کند.

طبق گزارش الجزیره، وزیر خارجه آمریکا بدون اشاره به وظیفه این کشور برای بازگشت به توافق هسته‌ای افزود: «امیدواریم ایران این بار از فرصت برای بازگشت به توافق هسته‌ای استفاده کند.»

او ادامه داد: «ما به تلاش برای بازگشت مشترک به توافق هسته‌ای با ایران تا زمانی که به نفع ما باشد ادامه خواهیم داد.»

ساعاتی پیش «علی باقری کنی» معاون سیاسی وزارت امور خارجه کشورمان در صفحه شخصی خود نوشت: «در طول هفته گذشته، تبادل نظرهای جدی و سازنده‌ای با طرف‌های مقابل پیرامون مذاکرات وین انجام شده و هماهنگ کننده ایده‌های خود را برای جمع‌بندی مذاکرات ارائه کرده است.»

علی باقری در ادامه نوشت: «ما نیز ایده‌هایی برای جمع‌بندی مذاکرات، هم از لحاظ شکلی و هم محتوایی داریم که به اشتراک گذاشته خواهد شد.»

ند پرایس در ارتباط با پرونده قتل «شیرین اوعاقله» خبرنگار الجزیره در فلسطین به‌دست نیروهای صهیونیست نیز گفت: «بلینکن با خانواده شیرین ابوعاقله جلسه‌ای برگزار می‌کند که فرصتی است تا مستقیماً به صحبت‌های آن‌ها گوش فرا دهد.»

وزیر خارجه آمریکا افزود: «بلینکن به گفت‌وگو با طرف‌های فلسطینی و اسرائیلی درباره قتل شیرین ادامه می‌دهد. گلوله‌ای که شیرین را به قتل رساند بیشتر از سوی سربازان اسرائیلی بود و هیچ نشانه‌ای از شلیک عمدی آن وجود ندارد.»

او در همین حین مدعی شد: «ما خواهان یک تحقیق سریع و جامع در مورد قتل شیرین ابوعاقله هستیم تا منتهی به پاسخگویی شود.»

پرایس در خاتمه به سائل سیاسی تونس پرداخت و گفت: «ما بر لزوم احترام به تفکیک قوا در تونس و جامع و شفاف بودن قانون انتخابات تأکید می‌کنیم.»

وزیر خارجه آمریکا افزود: «ما در رسانه‌ها و احزاب سیاسی نسبت به عدم شفافیت و فراگیر بودن رفراندوم ابراز نگرانی کرده‌ایم. ما می‌دانیم که قانون اساسی جدید در تونس نظارت را کاهش داده و آزادی‌ها را کاهش داده است.»

 

منبع: دنیای اقتصاداز به روز ترین آموزش های ما در شبکه های اجتماعی بهرمند شویدSubscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
در سایت تخصصی ایران مترجم،

ترجمه تخصصی

انواع محتواها نظیر

ترجمه متون تخصصی و مقالات علمی

، ترجمه تخصصی کتاب،

ترجمه مقاله

به صورت تخصصی، ترجمه تخصصی مقاله ISI،

ترجمه مقاله خبری

،

ترجمه زیرنویس فیلم

و فایل صوتی و تصویری، ترجمه تخصصی قراردادها و اسناد تجاری و وب سایت،

ترجمه متون تخصصی دانشگاهی

و دانشجویی از زبان انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی و سایر زبانها به صورت تخصصی و با گارانتی کیفیت، ترجمه می شود. وجه تمایز سایت ترجمه ایران مترجم با سایر سرویس ها “پیشتیبانی کامل و 24 ساعته”، “کیفیت بالا” و “قیمت پایین” است. در ایران مترجم تا رضایت از

ترجمه تخصصی محتوا

جلب نشود کار به اتمام نخواهد رسید، همچنین مترجمان می توانند با ثبت نام در ایران مترجم به جمع مترجمان متخصص ایران مترجم پیوسته و به صورت دورکاری درآمد میلیونی داشته باشند
0
نظر یا پیشنهادتو رو برامون کامنت کنx