ایران مترجم

ممکن است کی‌یف در عرض ۷۲ ساعت سقوط کند

مقام‌های دولت بایدن تاکید کردند که ممکن است روس‌ها از تامین کمک نظامی چشمگیر برای اوکراین به عنوان بهانه‌ای برای آغاز حمله سوءاستفاده کنند.
1642536598565

اخبار جهان

 

چندین منبع مطلع در کنگره آمریکا به فاکس نیوز گفتند، ژنرال مارک میلی، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در جلسه غیرعلنی دوم و سوم فوریه به قانونگذاران تاکید کرد که یک "حمله تمام عیار" روسیه به اوکراین ممکن است به سقوط کی‌یف ظرف ۷۲ ساعت منجر شود و ممکن است به قیمت مرگ ۱۵ هزار نظامی اوکراینی و ۴۰۰۰ نظامی روس باشد.    

چندین قانونگذار آمریکایی در آن جلسه ابراز نگرانی کردند که دولت بایدن واکنش فوری برای تامین کمک نظامی چشمگیر به اوکراین نداشته است، از جمله با سامانه‌های ضد هواپیما و راکت‌انداز "که بشود از آنها برای دفاع مقابل حمله روسیه استفاده کرد."  

مقام‌های دولت بایدن در آن نشست‌ها تاکید کردند که "ممکن است روس‌ها از تامین کمک نظامی چشمگیر برای اوکراین به عنوان بهانه‌ای برای آغاز حمله سوءاستفاده کنند."  

گرچه اوکراین از طریق یک بسته اختصاصی ۲۰۰ میلیون دلاری که دسامبر تایید شد، کمک نظامی از ایالات متحده دریافت می‌کند، اما ۶۰۰ میلیون دلار کمک هم از انگلیس و کشورهای بالتیک گرفته است که شامل موشک‌های ضد تانک جاولین و مدل‌های قدیمی‌تر موشک‌های ضد هواپیمای قابل حمل استینگر می‌شود.

چندین مقام دولت بایدن در نشست مذکور با قانونگذاران آمریکایی حاضر بودند، از جمله آنتونی بلینکن وزیر خارجه، لوید آستین وزیر دفاع، آوریل هاینس مدیر اطلاعات ملی، مارک میلی رئیس ستاد مشترک ارتش، آلخاندرو مایورکاس وزیر امنیت داخلی، والی آدیمو معاون وزیر خزانه‌داری، دون گریوز معاون وزیر تجارت و ایزابل کلمن، معاون یواس‌اید.

همچنین یک مقام مطلع از برنامه‌ریزی‌ها گفت، ایالات متحده روی تدارکاتی برای مدیریت یک بحران پناهجویان و مهاجران کار می‌کند. همینطور متحدان اروپایی واشنگتن بحث‌هایی درباره میزبانی و مدیریت سیل پناهجویان با این تصور دارند که با وقوع یک حمله، اتباع اوکراینی به دیگر قسمت‌های اروپا پناه می‌برند.

 

 

منبع: دنیای اقتصاداز به روز ترین آموزش های ما در شبکه های اجتماعی بهرمند شویدSubscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
در سایت تخصصی ایران مترجم،

ترجمه تخصصی

انواع محتواها نظیر

ترجمه متون تخصصی و مقالات علمی

، ترجمه تخصصی کتاب،

ترجمه مقاله

به صورت تخصصی، ترجمه تخصصی مقاله ISI،

ترجمه مقاله خبری

،

ترجمه زیرنویس فیلم

و فایل صوتی و تصویری، ترجمه تخصصی قراردادها و اسناد تجاری و وب سایت،

ترجمه متون تخصصی دانشگاهی

و دانشجویی از زبان انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی و سایر زبانها به صورت تخصصی و با گارانتی کیفیت، ترجمه می شود. وجه تمایز سایت ترجمه ایران مترجم با سایر سرویس ها “پیشتیبانی کامل و 24 ساعته”، “کیفیت بالا” و “قیمت پایین” است. در ایران مترجم تا رضایت از

ترجمه تخصصی محتوا

جلب نشود کار به اتمام نخواهد رسید، همچنین مترجمان می توانند با ثبت نام در ایران مترجم به جمع مترجمان متخصص ایران مترجم پیوسته و به صورت دورکاری درآمد میلیونی داشته باشند
0
نظر یا پیشنهادتو رو برامون کامنت کنx