ایران مترجم

بارش برف و باران در کشور از شنبه | کدام استان‌ها سفیدپوش می‌شوند؟

سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور از آغاز بارش برف و باران در کشور از روز شنبه خبر و برای استان‌های جنوبی هشدار داد.
بارش+برف

اخبار

گوناگون

محیط زیست

 

 از اواخر وقت شنبه سامانه بارشی به‌تدریج وارد کشور شده و در برخی مناطق غرب، جنوب غرب، ارتفاعات زاگرس و ارتفاعات غربی البرز باعث بارش برف و باران و در مناطق جنوبی رعدوبرق می‌شود.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی یکشنبه آینده فعالیت سامانه بارشی علاوه بر مناطق ذکر شده در شمال غرب، مرکز، استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی ارتفاعات البرز شامل قزوین، البرز، تهران، سمنان، گیلان، مازندران و شمال فارس ادامه خواهد داشت.

روز دوشنبه گستره فعالیت‌های سامانه بارشی،‌ شمال شرق، شرق، ارتفاعات زاگرس مرکزی، برخی مناطق استان‌های فارس و بوشهر، ارتفاعات شرقی البرز در استان‌های تهران، سمنان و همچنین شرق دریای خزر را نیز در بر می‌گیرد و به تدریج از فعالیت سامانه بارشی در نیمه غربی کشور کاسته می‌شود.

سه شنبه این سامانه بارشی در شمال شرق و برخی مناطق شرق کشور سبب بارش پراکنده شده و به‌تدریج از کشور خارج می‌شود.

روز دوشنبه آینده برای جنوب  غرب، جنوب، جنوب شرق، شرق و سه‌شنبه در شرق کشور و استان‌های تهران، قم و شمال اصفهان وزش باد شدید و وقوع پدیده گردوخاک در برخی مناطق مستعد پیش‌بینی می‌شود.

روزهای پنجشنبه و صبح جمعه شمال خلیج‌فارس، دوشنبه خلیج‌فارس و به‌تدریج تنگه هرمز و دریای عمان، سه‌شنبه نیمه شرقی خلیج‌فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج خواهد بود.

طی جمعه و شنبه برای استان‌های ساحلی دریای خزر و شمال شرق افزایش نسبی پیش‌بینی می‌شود.

 

منبعاز به روز ترین آموزش های ما در شبکه های اجتماعی بهرمند شویدSubscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
در سایت تخصصی ایران مترجم،

ترجمه تخصصی

انواع محتواها نظیر

ترجمه متون تخصصی و مقالات علمی

، ترجمه تخصصی کتاب،

ترجمه مقاله

به صورت تخصصی، ترجمه تخصصی مقاله ISI،

ترجمه مقاله خبری

،

ترجمه زیرنویس فیلم

و فایل صوتی و تصویری، ترجمه تخصصی قراردادها و اسناد تجاری و وب سایت،

ترجمه متون تخصصی دانشگاهی

و دانشجویی از زبان انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی و سایر زبانها به صورت تخصصی و با گارانتی کیفیت، ترجمه می شود. وجه تمایز سایت ترجمه ایران مترجم با سایر سرویس ها “پیشتیبانی کامل و 24 ساعته”، “کیفیت بالا” و “قیمت پایین” است. در ایران مترجم تا رضایت از

ترجمه تخصصی محتوا

جلب نشود کار به اتمام نخواهد رسید، همچنین مترجمان می توانند با ثبت نام در ایران مترجم به جمع مترجمان متخصص ایران مترجم پیوسته و به صورت دورکاری درآمد میلیونی داشته باشند
0
نظر یا پیشنهادتو رو برامون کامنت کنx